RAAMATUPIDAMINE MÜÜK
Teenused Hinnainfo PARTNERID Küsi pakkumist Kontakt
Est Eng Rus
Teenused

OÜ Viljandi Ärikeskus on asutatud 2006. aastal ja pakub finantsteenuseid alates firmade asutamisest, äriplaanide koostamisest kuni firmade likvideerimiseni.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset ja terviklikku raamatupidamisteenust.

Oma sihtgrupina näeme eelkõige väikese ja keskmise suurusega ettevõtteid ja FIE-sid üle Eesti, kellel on ennekõike mõistlikum sisse osta raamatupidamisteenust kui palgata eraldi raamatupidaja.

Lühikesele tegutsemisajale vaatamata on meie klientide arv pidevalt suurenenud ja paljud uued kliendid on meid leidnud vanade klientide soovitustel, mis annab märku meie teenuse kvaliteedist ja sõbralikust koostööst.

Meie klientide tegevusalad on nii eestisisene kui rahvusvaheline kaubandus (sh ka e-poed), erinevate teenuste osutamine (näiteks transpordi-, projektijuhtimise- kui ka maastikuhooldusteenused), aga ka kinnisvara arendus ja vahendus ning tootmine.

Raamatupidamisteenust on võimalik organiseerida ka üle interneti. See sobib eriti jae- ja hulgikauplustele kui on jooksvalt vaja koostada müügiarveid. Ülejäänud toimingud saame korraldada üle võrgu. Nii on ka kliendil võimalik igal ajahetkel saada infot oma ettevõtte majandustegevuse kohta. Sellise lahendusega ei ole tähtis millises Eestimaa linnas klient ise asub. Meie kliendid asuvad Viljandis, Tallinnas, Pärnus ja ka Valgamaal.

Copyright 2008 © OÜ Viljandi Ärikeskus | Aadress: Lossi 22 71003 Viljandi E-mail: info@viljandi-arikeskus.ee
VeebiStuudio