MÜÜK RAAMATUPIDAMINE
Firmast SEADMED PARTNERID Kontakt Küsi pakkumist
Est Eng Rus
PARTNERID

Hansa Industrie Mixer GmbH & CO.KG tehas asub Saksamaal ja pakub erinevaid seadmeid toiduainetööstustele nagu mikserid ja pumbad. OÜ Viljandi Ärikeskus on Hansamixeri ametlik esindaja Balti riikides alates 2006 aastast. Korraldame huvi korral ettevõtetes demosid Hansamixeri toodete kohta.


Šveitsi firma EGLI AG pakub seadmeid või, margariini ja muude toiduainete töötlemiseks. EGLI AG on asutatud 1888 aastal ja on sellest ajast pidevalt välja töötanud uusi seadmeid ja tootmisliine. Kogemused, uusim tehnika ning kõige kaasaegsem  tehnoloogia tagavad kõrgekvaliteedilised tooted ja teenused. ISO 9001 sertifikaat annab kõrgele kvaliteedile ning ülikaasaegsetele tööprotsessidele täiendava garantii.


GEA WTT BALTICS OÜ põhitegevusaladeks on soojusvahetite müük kütte-, sooja tarbevee-, külma- ja jahutusprotsessidele, aurule, tööstuslikesse protsessidesse, naftatööstusele, toiduainetetööstusele jpm. GEA WTT Baltics OÜ on Saksa kontserni GEA Ecoflex GmbH tütarfirma. GEA Ecoflex on üks maailma liidreid avatavate ja joodetud plaatsoojusvahetite tootmise alal.
TUCHENHAGEN GMBH pumbad, ventiilid, pesupead


Limitech A/S rajas 1993. a. Mr.Anders Jellesen. Limitech AS on tootev, kaubandus- ja masinaehituskompanii, mis varustab toidutööstusharu masinatega. Firmal on pikaajaline  toiduseadmete valmistamise kogemus. Limitech AS spetsaliseerub mikseri ja keedukatla tehnoloogiaga piima, delikatesside ja puuvilja töötlemisharudele. Firma tegevus põhineb ekspordil ja on suunatud kliendi vajaduste lahendamisele.
CLAIR PRODUKTIONS U. VERTRIEBS GMBH -
Seadmed väiketootjatele. Separaatorid , võimasinad , pressid , filtrid

ETSCHEID ANLAGEN GMBH
- Piimajahutamise seadmed
STELZER Rührtechnik International GmbH
- Mikserid, tankide segajad jne

 ASTA-EISMANN GMBH
- Juustu ja kohupiimatootmise seadmed jne
 


WINKELHORST TRENNTECHNIK Gmbh - Kasutatud seadmed. Separaatorid, Dekanterid, Tsentrifuugid, filtrid, segajad, kuivatid jne


HELMUT RINK GMBH
- Piima-ja puuviljatöötlemisseadmed väiketootjatele. Võimasinad, Juustuvannid, Tsentrifuugid, Pressid jne


DRINK CONSULT FINLAND OY
- Seadmed väikestele joogitööstustele

Copyright 2008 © OÜ Viljandi Ärikeskus | Aadress: Lossi 22 71003 Viljandi E-mail: info@viljandi-arikeskus.ee
VeebiStuudio